Alüminyum Fiyatları


telefon

Hata
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Alüminyum Levha

 1050 H14 Standart Alüminyum Levha (Al 99,5)

Karakteristik özellikleri : Atmosferik korozyona çok dayanıklı çok iyi şekil alabilir, elektrik ve ısı iletkenliği yüksek, görünümü güzel, dekoratif kaplamalar için uygun, kaynak kabiliyeti yüksek, mekanik özellikleri düşük..

Alüminyum Çeta Levha

Kenar eğriliği, uzun kenarın iki ucunu birleştiren düz bir çizgi ile bu uzun kenar arasındaki max. Uzaklık (sapma) miktarıdır. Kenar eğriliği ölçümü malzemenin iç büyek kenarında yapılır. Kenar eğriliği, ölçü uzunluğu, kenarda herhangi bir noktadan itibaren ölçülen 2 metre uzunluktur.

5000 SERİSİ ALÜMİNYUM LEVHALAR EN AW-5005 (Al Mg1)

Karakteristik özellikleri : kaynak kabiliyeti yüksek, deniz suyuna korozyon sayanımı çok iyi, yorulma dayanımı yüksek, yumuşak temper formunda soğuk şekillenebilinilir özelliği iyi, ince ve karışık parçaların ekstrüzyonu zordur.

Eloksallı Alüminyum Levha

Eloksalla uygun üretilmiş olarak firmamıza gelen aluminyum profiller ve levhaların (isteğe bağlı olarak) önce yüzeylerinde bulunan hataları gidermek ve malzemeye istenildiği parlak bir görünüm kazandırmak amacıyla mekanik işlemlere (polisaj, zımparalama, satinaj) tabi tutulurlar.

Alüminyum Trapez Levha

İster yatay ister dikey uygulayın Trapez levhanın açılı şekli onu çekici kılar. Işığın yarattığı gölgeler ve kontrastlar Trapez levhalarda Ondüle levhalara nazaran daha belirgindir. Trapez levhaların iki yüzü de kaplamalarda kullanılabilinir.